Kurucularımız

Kurucu

Cihan Karamık

1972 yılında Almanya’da doğdu. 1994 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik mühendisliği bölümünden mezun oldu. Sabancı Üniversitesinde Executive MBA yaptı. Amerika'da Massachusetts Institue of Technology (MIT) de liderlik ve girişimcilik eğitimi aldı. 1999 yılında Çamlıca Nasrettin Hoca Çocuk Evi’ni, 2006 yılında Çekmeköy Nasrettin Hoca Anaokulu’nu, 2010 yılında Taşdelen Nasrettin Hoca Anaokulu'nu, 2018 yılında Sancaktepe Nasrettin Hoca Anaokulu'nu kurdu. Özel bir şirkette mesleğini üst düzey yönetici olarak devam ettiren Cihan Karamık evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Eğitim Koordinatörü

Sibel Karamık

1972 yılında Konya Ereğli’de doğdu. 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Eğitimi bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Özel Bilsan Anaokulu’nun kuruluş çalışmalarında bulundu. 1 yıl süreyle aynı kurumda anaokulu öğretmeni olarak görev yaptı. Ardından 1 yıl Göztepe Dost Eller İşitme Engelliler Okulu’nda sınıf öğretmeni, 1 yıl Ümraniye Kız Meslek Lisesi’nde Çocuk Gelişim Öğretmeni olarak görev yaptı. Takip eden 4 yıl süresince de Çamlıca Öncü Koleji’nde anaokulu öğretmenliği yaptı. 1999 yılında Çamlıca Nasrettin Hoca Çocuk Evi’nin kuruşulunda aktif rol aldı. 7 yıl boyunca bu merkezde Sorumlu Müdür sıfatıyla görevini sürdüren Sibel Karamık, 2006 yılından bu yana Çekmeköy Nasrettin Hoca Anaokulu’nun Eğitim Koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmektedir. NLP ve çoklu zeka alanlarında çalışmaları olan Sibel Karamık hizmet içi eğitim çalışmalarına da öncülük etmektedir. Evli ve iki kız çocuk annesidir.

 Eğitim personelimiz hakkında bilgi almak için lütfen okul idaresi ile iletişime geçiniz. 0 216 640 19 20 (pbx)

Çekmeköy anaokulu, çekmeköyde anaokulları ,çekmeköyde anaokulu, çekmeköy anaokulları, taşdelen anaokulu, taşdelende anaokulu, çekmeköyde kreş, taşdelende kreş, anaokulu çekmeköy, kreş çekmeköy, anaokulu taşdelen, kreş taşdelen, çekmeköy anaokulları, çekmeköydeki anaokulları, sancaktepe anaokulu, sancaktepede anaokulu,  sancaktepe anaokulları, sancaktepede anaokulları